Mistrzowie

Piotr Kruk

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w długodystansowym Biegu na Orientację M21 – Kraków, 13.X 2013
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację M21 – Bochnia, 3-5.VI 2011
Mistrzowie

Bartosz Kaszuba

  • Członek kadry narodowej w latach 2008-2009
  • Uczestnik Mistrzostw Europy Juniorów Szwajcaria 2008
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację M21 – Bochnia, 3-5.VI 2011
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w klasycznym Biegu na Orientację M18 – Olsztynek, 21.VI 2009
  • 2 miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegu średniodystansowym M16 – Toruń, 11.VII 2008
  • 2 miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegu klasycznym M16 – Toruń, 10.VII 2008
IMG_2184

Patryk Marszałek

  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w długodystansowym Biegu na Orientację M18 – Kraków, 13.X 2013
Mistrzowie

Michał Kruk

  • Członek kadry narodowej w latach 2017-2019
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w sprinterskim Narciarskim Biegu na Orientację M20 – Nova Ves, 03 III 2019
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w średniodystansowym Narciarskim Biegu na Orientację M20 – Nova Ves, 02 III 2019
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację M20 – Leśniewo k.Pucka, 24.IX 2017
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w Narciarskim klasycznym Biegu na Orientację M20 – Josefův Důl, 19.II 2017
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w klasycznym Biegu na Orientację M16 – Jakuszyce, 19.X 2015
Mistrzowie

Agnieszka "Młoda" Leśnicka

  • Członek kadry narodowej w latach 2017-2019 i 2021-2022
  • 3 miejsce na Szkolnych Mistrzostwach Świata w Serbii 2021
  • Uczestniczka Szkolnych Mistrzostw Świata w Estonia 2019
  • Uczestniczka Mistrzostw Europy Juniorów w Bułgarii 2018
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w średniodystansowym Biegu na Orientację K20 – Antoniów, Szydłowiec, 9 V 2021
  • 3 miejsce w  Mistrzostwach Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K18 – Kołowo, Szczecin 13 IX 2020
  • 1 miejsce na  Mistrzostwach Polski w sprinterskim Narciarskim Biegu na Orientację K17 – Nova Ves, 03 III 2019
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K18 – Świdnica, 23 IX 2018
  • 2 miejsce w  Mistrzostwach Polski w sprinterskim Narciarskim Biegu na Orientację K17 – Roudnice vKrkonoších, 25 II 2018
  • 2 miejsce w  Mistrzostwach Polski w klasycznym Narciarskim Biegu na Orientację K17 – Josefův Důl, 19 II 2017
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w średniodystansowym Narciarskim Biegu na Orientację K17 – Josefův Důl, 18 II 2017
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w sprinterskim Narciarskim Biegu na Orientację K17 – Josefův Důl, 18 II 2017
  • 2 miejsce w  Mistrzostwach Polski w sztafetowym Narciarskim Biegu na Orientację M16 – Żelazko, 7 II 2015
Mistrzowie

Karol "Hubcio" Huba

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sprinterskim Narciarskim Biegu na Orientację M20 – Nova Ves, 03 III 2019
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w średniodystansowym Narciarskim Biegu na Orientację M20 – Nova Ves, 02 III 2019
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację M17 – Leśniewo k.Pucka, 24.IX 2017
  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski w klasycznym Narciarskim Biegu na Orientację M17 – Josefův Důl, 19.II 2017
  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski w średniodystansowym Narciarskim Biegu na Orientację M17 – Josefův Důl, 18.II 2017
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w sprinterskim Narciarskim Biegu na Orientację M17 – Josefův Důl, 18.II 2017
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w klasycznym Biegu na Orientację M16 – Jakuszyce, 19.X 2015
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Narciarskim Biegu na Orientację M16 – Żelazko, 7.II 2015
Mistrzowie

Wiktoria Kiełb

  • 3 miejsce na Szkolnych Mistrzostwach Świata w Serbii 2021
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K16 – Przesieka, 23 VI 2019
Mistrzowie

Aleksandra Orzechowska

  • 3 miejsce na Szkolnych Mistrzostwach Świata w Serbii 2021
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K18 – Kołowo, Szczecin 13 IX 2020
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K16 – Przesieka, 23 VI 2019
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K16 – Świdnica, 23 IX 2018
Mistrzowie

Patrycja Kiełb

  • 3 miejsce na Szkolnych Mistrzostwach Świata w Serbii 2021
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K18 – Kołowo, Szczecin 13 IX 2020
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K16 – Przesieka, 23 VI 2019
Mistrzowie

Sylwia Czepiel

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K18 – Jelenia Góra, 20.X 2015
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w nocnym Biegu na Orientację K16 – Warszawa, 4.X 2014
Mistrzowie

Anna Sekreta

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K18 – Jelenia Góra, 20.X 2015
Mistrzowie

Anastasia Basiuk

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K18 – Jelenia Góra, 20.X 2015
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sprinterskim Biegu na Orientację K18 – Kraków, 30.V 2015
Mistrzowie

Jaroslav Pazhkuh

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację M21 – Bochnia, 3-5.VI 2011
Mistrzowie

Tereza Chrastova

  • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafetowym Biegu na Orientację K18 – Świdnica, 23 IX 2018
Mistrzowie

Jerzy Serediuk

  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w sztafetowym Biegu na Orientację M20 – Leśniewo k.Pucka, 24.IX 2017